Aktualności

Szlifierka prosta akumulatorowa

Szlifierka prosta akumulatorowa

Szlifierka prosta akumulatorowa tzw. palcowa prezentują się doskonała starannością oraz uniwersalnością wykorzystań. Szlifierka prosta trzpieniowa w związaniu z kamieniami szlifierskimi o rozmaitych wzorach, wytrzymałości oraz strukturze, można nimi robić właściwie wszelkich robót szlifierskich na większości produktów przy utrzymaniu dobrej dokładności. Dobrze sprawdzi się także z pilnikami ruchomymi. Szlifierka prosta akumulatorowa jest prostym narzędziem dedykowanym do robót remontowych czy budowlanych. Pozwoli na precyzyjne oraz natychmiastowe oszlifowanie przedmiotów dedykowanych na przykład do budowy czy robót montażowych.

Smukła linia, wielka moc

Stosunkowo od rodzaju, szlifierki proste mogą być wspierane prądem z sieci, z akumulatorów lub sprężonym powietrzem. Wspomagane z sieci szlifierki proste dostępne są z mocą nominalną 710 W lub jako alternatywa z większym czasem obrotowym, o mocy 950 W. Akumulatorowe szlifierki proste należą do wysokiej klasy akumulatorowej 18 V oraz można je wspierać z każdego akumulatora 18 V. Wszędzie tam, gdzie wytwarza się formy metalowe, nie może zabraknąć dobrej szlifierki prostej. Frezują oraz wygładzają one dokładnie, tam gdzie pozostałe szlifierki od dawna sobie nie radzą.

Wykorzystanie szliferki prostej

Szlifierka prosta znajduje wykorzystanie w pracach ślusarskich, stolarskich oraz wszelakiego typu obróbce produktów ze szkła, ceramiki oraz tworzyw syntetycznych. Trzeba wyczyszczenia przestrzeni z rdzy w ciężko dostępnych miejscach lub przeszlifowanie nierównych krawędzi nie stanowić już będą żadnego kłopotu natomiast pewna regulacja obrotów pozwala na dobry wybór szybkości obrotowej wrzeciona szlifierki do artykułu jaki pragniemy obrabiać.