Your address will show here +12 34 56 78
SEO

Osiatkowane.pl – Siatki Zabezpieczające

Firma Osiatkowane.pl z siedzibą w Warszawie zajmuje się sprzedażą osiatkowania ochronnego na balkony, tarasy czy okiennice. Swoje usługi montażu siatek chroniących dla kotów i innych naszych domowych czworonogów oferuje na terenie całego województwa Mazowieckiego. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą osiatkowane.pl na zabezpieczające siatki balkonowe dla kotów w Warszawie


My zaś zajęliśmy się wybiciem strony www na jak najwyższe pozycje w SERP (Search Engine Resoult Page), czyli niczym innym jak SEO, oczywiście pod kątem wyszukiwarki GOOGLE.


Prace zaczęliśmy jak zawsze od dokładnego audytu strony i prześledzenia konkurencji. Na tej podstawie ustaliliśmy listę fraz kluczowych na których skupiliśmy całą moc naszych działań oraz cały plan prac. Od zgłoszenia do indeksacji, przez mapę XML, poprawki w kodzie HTML, poprawki w treści i nagłówkach do optymalizacji obrazów i ich odpowiedniego otagowania. Następnie została wdrożona strategia link buildingu w celu poprawienia profilu linków przychodzących zarówno dofollow z mocnych stron branżowych jak i nofollow ze stron tematycznych, blogów, forum, komentarzy. Sukcesywne wprowadzanie zmian i stała aktualizacja witryny pozwoliły na osiąganie coraz to wyższych pozycji w Google.


Interesuje Cię projekt podobny do tego?
Skontaktuj się z nami!