Aktualności

Jakie płatności w sklepie Prestashop?

Jakie płatności w sklepie Prestashop?

Każdy właściciel sklepu internetowego Prestashop zastanawia się nad wyborem płatności. Czy mają to być przelewy online Prestashop, a może jakaś inna możliwość? Na liście płatności znajdują się nie tylko przelewy online Prestashop. Warto poznać wszelkie możliwości zanim założymy własny sklep internetowy.

Na sam początek musimy wspomnieć o poszczególnych systemach. Są to PayU.pl, DotPay.pl, Tpay.com, Przelewy24.pl, BlueMedia.pl oraz Fondy.eu. Co w ich ramach jest oferowane? Są to elektroniczne przelewy, portfele elektroniczne, płatności wielowalutowe, płatności ekspresowe, płatności cykliczne, czy też oczywiście przelewy tradycyjne.

Spośród wszystkich systemów/firm, które świadczą dla nas usługi płatności online, zdecydowanie najlepiej wypadają FONDY. Firma ta oferuje koszty minimalne wstępne, jak i także szeroki pakiet płatności. Dzięki niemu sprzedawca dostosować się może do szerokiego grona kupujących. Jest to jeden z elementów, których nie powinno zabraknąć w firmie dbającej o klientów oraz rozwijających się. Tpay oraz Payu jako jedyne firmy oferują ratalne płatności. Zaś operator Fondy jako jedyny oferuje wielowalutowe płatności. Ten operator nie tylko obsługuje polskie banki, a więc okazać się może dobrym wyborem dla sprzedawcy oferujących transgraniczną sprzedaż. Klienci, którzy się decydują na Prestashop skorzystać mogą z wtyczki dedykowanej Fondy.

Mała analiza dobrze nam zrobi, aby wiedzieć, które płatności są najchętniej wybierane.